O projekte

Práca je – či chceme alebo nechceme – našou bežnou každodennou súčasťou. Či ste zamestnanec, zamestnávateľ alebo podnikateľ, pracovný kolotoč, občasný chaos a takmer každodenný stres vás neminie. Väčšinu času z nášho dňa trávime v pracovnom prostredí. Práve preto je dôležité, ako sa v práci cítime – pretože pracovné prostredie nevplýva iba na náš pracovný výkon, ale aj na naše duševné a psychické zdravie.

Ak sa zaujímate o to, ako dosiahnuť priateľské pracovné prostredie, chcete vedieť, ako si zmodernizovať, redizajnovať alebo nanovo zariadiť kanceláriu či iný pracovný priestor, ste na správnom mieste.

WorkLife je portál, ktorý vám prináša množstvo zaujímavých informácií, ktoré vám pomôžu vaše dni v práci i po práci prežiť s úsmevom na perách a v pohode. Hot-desking, hygge a
feng-šuej na pracovisku, ergonómia alebo mindfulness technika – ak vám to nič nehovorí, čítajte ďalej, nechajte sa inšpirovať a nasávajte novinky, ktoré vás aspoň na chvíľu odbremenia od práce, ktorá sa vám kopí.

Partnerom portálu je spoločnosť B2B Partner, ktorá má záujem byť vašou oporou, pomocou aj inšpiráciou pri všetkých rozhodnutiach, ktoré sa chystáte uskutočniť. Spoločnosť B2B Partner chce, aby bola vaša práca lepším miestom pre život.
Uvarte si kávu či čaj a vedzte, že všetko zvládnete. A s prehľadom.